Sezóna vrcholí, jsou tu poslední příležitosti k návštěvě představení

Sezóna vrcholí, jsou tu poslední příležitosti k návštěvě představení

83. divadelní sezóna pomalu spěje ke svému konci a je tu pár posledních příležitostí zajít na představení či koncert a užít si tak už vysloveně letní atmosféru červnových večerů. 

V úterý a ve středu 20. a 21. června ještě stihnete scénický portrét francouzské básnířky Suzanne Renaud, ženy básníka a grafika Bohuslava Reynka, jež prožila podstatnou část svého života na Vysočině, v Petrkově u Havlíčkova Brodu. Inscenaci Popel na křídlech Suzanne Renaud pro naše divadlo autorsky zpracoval Dodo Gombár.

Pár volných míst je ještě v Divadelním klubu, kde ve čtvrtek 22. června proběhne poslední Hudební večer této sezóny. Zvou vás: předskokan DJ Baxtalo, headliner Jan Bendig a stálý after party mág Sestra dj - přijďte zažít letošní poslední koncert a první horkou noc do Divadelního klubu.

Úplný závěr sezóny bude patřit dětem, zveme vás s nimi na open air verzi naší inscenace Kniha džunglí, jež od roku 2020 hrajeme v Zoo Jihlava. Venkovní verze je v site specific úpravě koncipována do prostor celé zoo, kterou diváci prochází s herci a absolvují po cestě několik zastavení. Tato venkovní verze je vhodná pro děti už od tří let, hrajeme za příznivého počasí od 18,30 a začínáme u hlavního vchodu do zoo, v tuto chvíli jsou ještě dostupné vstupenky na 27. a 28. června.

Ostatní naplánovaná představení v červnovém programu jsou již vyprodaná - děkujeme a těšíme se na vás v divadle!

19. 6. 2023