Jan Bendig

Jan Bendig

22. 6. 2023 v 20:00

Divadelní klub, HDJ_Undergroud uvádí:

Headliner: Jan Bendig

Předskokan: DJ Baxtalo

After party: Sestra dj

vstupenky

Poslední Hudební večer 83. sezóny vás v Divadelním klubu naladí na prázdninovou atmosféru, zveme vás na červnový "hot music" večer s headlinerem Janem Bendigem a předskokanem DJ Baxtalem, na jejichž romskou autenticitu a čistou radost z hudby se tentokrát napojí i stálý host našich after party - Sestra dj.

Jan Bendig

Výrazně na sebe Jan Bendig upozornil před více než deseti lety a od té doby má na svém kontě velké množství úspěšných skladeb, koncertů i významných spoluprací - například s Monikou Bagárovou, Ewou Farnou, Lucií Bílou, raperem Refew nebo s hudebním uskupením Kapitán Demo. Aktuálně jeden z nejúspějšnějších českých umělců (časopis Forbes ho zařadil do elitního seznamu 30 pod 30 a stal se prvním Romem, který se ocitl na titulce tohoto prestižního titulu) přiveze do Divadelního klubu svůj intenzivní koncert plný romského funky a latino music. A po vystoupení bude pro zájemce i autogramiáda!

DJ Baxtalo

Rodák z Jihlavy, který se za více než 15 let svého působení stal ikonou romského djingu. Za mixážním pultem stojí od svých 14ti let, kdy začínal v jihlavském clubu Passage - centrem romské muziky a funky devadesátých let. Nenechte si ujít live set současného mistra Gipsy a Gipsy Space Techna.

Sestra dj

Kdo je sestra? Všechno listí posbírejte kvůli otiskům, vykuchejte všechna zvířata, v žaludku bychom mohli najít nějakou stopu.
Sestra? To je něco jako bratr s jiným pohlavím.
Prská a třese se jako klobása na grilu, nohy se vám z ní točí jako by v nich byli roztoči.