Hlídání dětí

Pokud patříte do velké skupiny rodičů, kteří si musí odpírat některé akce, protože mají malé děti, zpozorněte! Nově můžete využít přímo v divadle, v prostoru Zkušebny, službu hlídání dětí od 2 let během představení.
Hlídání dětí

Službu "Hlídání dětí" během představení zajišťují profesionální chůvy z hlídacího centra Tetičky & chůvičky, s.r.o. v přizpůsobeném prostoru Zkušebny.

Služba je určena pro děti od 2 do 12 let.

"Hlídání dětí" můžete využít u představení, která se konají vždy v 17 hodin, to je zhruba jednou v měsíci, a jsou v programu označena.

Služba "Hlídání dětí" je centrem Tetičky & chůvičky, s.r.o zpoplatněna, za každé dítě účtujeme 100 Kč ke vstupence jednoho z rodičů. Bez návštěvy představení není možné službu využít.

Vstupenky na vybraná představení lze zakoupit pouze v divadelní pokladně (tel. +420 567 161 014), a to minimálně s jednodenním předstihem, pro přípravu je nezbytné dopředu poskytnout informace o počtu a věku dětí, při první návštěvě je potřeba vyplnit formulář běžný pro hlídací služby.

Pro děti se na každé představení připravuje speciální program, aby nebyly pouze "hlídány", ale odnášely si z divadla také zážitek. Do Zkušebny je dobré vybavit je pohodlným oblečním, které se může ušpinit, pitím a případně svačinkou.