Program

Vstupenky lze taktéž zakoupit na představení, která jsou označena abonentní skupinou.

Út 18/1 10:00
O Perníčkovi
Velká scéna
Velká scéna
St 19/1 17:00
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
Čt 20/1 19:00
Modrý pták
ZMĚNA TITULU
Velká scéna
sk. U (3. hra)
Velká scéna
sk. U (3. hra)
21/1 19:00
Modrý pták
Velká scéna
sk. C (2. hra)
Velká scéna
sk. C (2. hra)
So 22/1 19:00
Heda Gablerová
Velká scéna
Velká scéna
Po 24/1 19:00
Osudy dobrého vojáka Švejka
Z DŮVODU ZRANĚNÍ HERCE ZRUŠENO!
Velká scéna
Velká scéna
Út 25/1 17:00
Poklekni před duší
Z DŮVODU ZRANĚNÍ HERCE ZRUŠENO!
Velká scéna
sk. M (3. hra)
Velká scéna
sk. M (3. hra)
St 26/1 17:00
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
St 26/1 19:00
Tak šel čas jihlavskou ulicí
Z DŮVODU ZRANĚNÍ HERCE ZRUŠENO!
Velká scéna
Velká scéna
Čt 27/1 17:00
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
Čt 27/1 19:00
Hamlet
Hostuje Švandovo divadlo na Smíchově
Velká scéna
sk. X (3. hra)
Velká scéna
sk. X (3. hra)
28/1 19:00
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!
Velká scéna
sk. K (3. hra)
Velká scéna
sk. K (3. hra)
So 29/1 19:00
Scapinova šibalství
Z DŮVODU ZRANĚNÍ HERCE ZRUŠENO!
Velká scéna
Velká scéna
Po 31/1 19:00
Postřižiny
Velká scéna
Velká scéna

Změna programu vyhrazena.

Út 1/2 10:00
Kniha džunglí
Velká scéna
Velká scéna
St 2/2 10:00
O Perníčkovi
Velká scéna
Velká scéna
Čt 3/2 17:00
Scapinova šibalství
Velká scéna
Velká scéna
4/2 19:30
Malá scéna
So 5/2 19:00
Velká scéna
Ne 6/2 15:00
Co by kdyby
Pohádková neděle. Hostuje Divadlo Polárka
Velká scéna
Velká scéna
Po 7/2 19:30
Milan Svoboda Quartet
Divadelní klub
Divadelní klub
Út 8/2 09:00
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
Út 8/2 10:30
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
St 9/2 17:00
Martinů - Česká rapsodie Bohuslavova
Hlídání dětí
Velká scéna
Velká scéna
Čt 10/2 10:00
Scapinova šibalství
Velká scéna
Velká scéna
11/2 19:00
Postřižiny
Velká scéna
sk. R (3. hra)
Velká scéna
sk. R (3. hra)
So 12/2 19:00
Poklekni před duší
Velká scéna
sk. G (3. hra)
Velká scéna
sk. G (3. hra)
Po 14/2 19:00
Velká scéna
Út 15/2 19:00
Modrý pták
Velká scéna
sk. J (3. hra)
Velká scéna
sk. J (3. hra)
St 16/2 09:00
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
St 16/2 10:30
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
Čt 17/2 19:00
Modrý pták
Velká scéna
sk. F (3. hra)
Velká scéna
sk. F (3. hra)
18/2 10:00
Veřejná generálka
Tři bratři v nesnázích
Velká scéna
Velká scéna
So 19/2 19:00
Premiéra
Tři bratři v nesnázích
Velká scéna
sk. P (5. hra)
Velká scéna
sk. P (5. hra)
Po 21/2 19:00
Tři bratři v nesnázích
Velká scéna
sk. A (5. hra)
Velká scéna
sk. A (5. hra)
Út 22/2 10:00
Kniha džunglí
Velká scéna
Velká scéna
St 23/2 19:00
Tři bratři v nesnázích
Velká scéna
sk. KV (2. hra)
Velká scéna
sk. KV (2. hra)
Čt 24/2 17:00
Heda Gablerová
Hlídání dětí
Velká scéna
Velká scéna
25/2 19:00
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!
Velká scéna
sk. C (3. hra)
Velká scéna
sk. C (3. hra)
So 26/2 16:00
foyer divadla
So 26/2 19:00
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!
Velká scéna
sk. B (2. hra)
Velká scéna
sk. B (2. hra)
Po 28/2 10:00
Kniha džunglí
Velká scéna
Velká scéna
Po 28/2 19:30
Swing Heil!
Malá scéna
Malá scéna

Změna programu vyhrazena.

Út 1/3 17:00
Swing Heil!
Malá scéna
Malá scéna
St 2/3 10:00
Postřižiny
Velká scéna
Velká scéna
Čt 3/3 18:00
30 minut o... Modrém ptákovi
Divadelní kavárna
Divadelní kavárna
Čt 3/3 19:00
Modrý pták
Velká scéna
sk. L (3. hra)
Velká scéna
sk. L (3. hra)
4/3 19:00
Tři bratři v nesnázích
Velká scéna
sk. K (3. hra)
Velká scéna
sk. K (3. hra)
So 5/3 19:00
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!
Velká scéna
sk. E (3. hra)
Velká scéna
sk. E (3. hra)
Po 7/3 10:00
Kniha džunglí
Velká scéna
Velká scéna
Po 7/3 19:30
Zlata Bartošková
Divadelní klub
Divadelní klub
Út 8/3 17:00
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!
Hlídání dětí
Velká scéna
sk. M (2. hra)
Velká scéna
sk. M (2. hra)
St 9/3 19:00
Poklekni před duší
Velká scéna
sk. D (4. hra)
Velká scéna
sk. D (4. hra)
Čt 10/3 19:00
Poklekni před duší
Velká scéna
sk. U (4. hra)
Velká scéna
sk. U (4. hra)
Út 15/3 10:00
O Perníčkovi
Velká scéna
Velká scéna
St 16/3 19:00
Velká scéna
Čt 17/3 19:00
Modrý pták
Velká scéna
sk. T (3. hra)
Velká scéna
sk. T (3. hra)
18/3 19:00
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!
Velká scéna
sk. R (4. hra)
Velká scéna
sk. R (4. hra)
So 19/3 16:00
foyer divadla
So 19/3 19:00
Poklekni před duší
Velká scéna
sk. B (3. hra)
Velká scéna
sk. B (3. hra)
Ne 20/3 15:00
O Perníčkovi
Pohádková neděle
Velká scéna
Velká scéna
Po 21/3 09:00
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
Po 21/3 10:30
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
Út 22/3 18:00
Pronájem ZUŠ
Velká scéna
Velká scéna
St 23/3 19:00
Poklekni před duší
Velká scéna
sk. KV (3. hra)
Velká scéna
sk. KV (3. hra)
Čt 24/3 19:00
Velká scéna
25/3 19:00
Velká scéna
So 26/3 18:00
Scapinova šibalství
Náhradní Silvestrovské představení
Velká scéna
Velká scéna
Po 28/3 19:00
Heda Gablerová
Velká scéna
Velká scéna
Út 29/3 19:00
Tři bratři v nesnázích
Velká scéna
sk. J (4. hra)
Velká scéna
sk. J (4. hra)
St 30/3 09:00
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
St 30/3 10:30
O Pejskovi a Kočičce
Malá scéna
Malá scéna
Čt 31/3 17:00
Malá scéna

Změna programu vyhrazena.