Program

17/9 19:00
Velká scéna
sk. K (1. hra)
18/9 19:00
Velká scéna
20/9 19:00
Velká scéna
22/9 19:00
Velká scéna
sk. D (1. hra)
24/9 10:00
Velká scéna
25/9 19:00
Velká scéna
sk. P (2. hra)
27/9 19:00
Velká scéna
sk. A (2. hra)
29/9 19:00
Velká scéna
sk. KV (1. hra)
30/9 19:00
Velká scéna
sk. T (1. hra)
30/9 19:30
Malá scéna

Změna programu vyhrazena.

1/10 19:00
Velká scéna
sk. C (1. hra)
1/10 19:30
Malá scéna
2/10 19:00
Velká scéna
sk. G (1. hra)
3/10 15:00
Kniha džunglí
Pohádková neděle
Velká scéna
4/10 10:00
Velká scéna
4/10 19:30
Divadelní klub
(1. hra)
5/10 19:00
Velká scéna
sk. J (1. hra)
6/10 19:00
Velká scéna
7/10 18:00
30 minut o... Postřižinách
Probíhá v Divadelní kavárně
foyer divadla
7/10 19:00
Velká scéna
sk. U (1. hra)
8/10 19:00
Velká scéna
sk. R
9/10 19:00
Velká scéna
11/10 19:00
Derniéra
Zahrádky
Velká scéna
12/10 19:00
Velká scéna
sk. H (1. hra)
13/10 19:00
Velká scéna
15/10 10:00
Poklekni před duší
VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Velká scéna
16/10 19:00
Velká scéna
sk. P (3. hra)
18/10 19:00
Velká scéna
sk. A (3. hra)
19/10 19:00
CCL
Velká scéna
20/10 17:00
Velká scéna
21/10 18:00
30 minut o... Čtyřech vraždách
Probíhá v Divadelní kavárně
foyer divadla
21/10 19:00
Velká scéna
sk. L (1. hra)
22/10 09:00
Malá scéna
22/10 10:30
Malá scéna
23/10 19:00
Velká scéna
sk. E (2. hra)
25/10 00:00
Velká scéna
26/10 00:00
Velká scéna
27/10 00:00
Velká scéna
28/10 00:00
Velká scéna
29/10 00:00
Velká scéna
30/10 00:00
Velká scéna
31/10 00:00
Velká scéna

Změna programu vyhrazena.

1/11 00:00
Velká scéna
3/11 19:00
Velká scéna
4/11 19:00
Velká scéna
sk. F (1. hra)
5/11 19:00
Velká scéna
sk. R (1. hra)
8/11 19:30
Bee Band
Jazzové večery v Divadelním klubu
Divadelní klub
13/11 19:00
Velká scéna
sk. B (1. hra)
14/11 15:00
O Perníčkovi
Pohádková neděle
Velká scéna
15/11 19:00
Velká scéna
16/11 10:00
Velká scéna
18/11 19:00
Velká scéna
sk. T (2. hra)
19/11 19:00
Velká scéna
sk. C (2. hra)
20/11 16:00
foyer divadla
20/11 19:00
Scapinova šibalství
NOC DIVADEL
Velká scéna
22/11 19:00
Velká scéna
sk. X (1. hra)
23/11 09:00
Malá scéna
24/11 19:00
Velká scéna
sk. D (2. hra)
25/11 19:00
Velká scéna
sk. U (2. hra)
26/11 17:00
Heda Gablerová
Hlídání dětí
Velká scéna
30/11 19:00
Scapinova šibalství
OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA JIHLAVA
Velká scéna

Změna programu vyhrazena.