Divadelní prázdniny jsou tady! Děkujeme, informujeme, těšíme se.

Divadelní prázdniny jsou tady!  Děkujeme, informujeme, těšíme se.

Ještě odehrajeme poslední open air představení Knihy džunglí v zoo (30. 6.) a umělecký soubor čekají zasloužené divadelní prázdniny! Právě končí 83. sezóna a my děkujeme všem našim návštěvníkům, divákům a příznivcům za nezbytnou podporu, za společné sdílení, za všechnu tu neviditelnou energii, která naplňuje Horácké divadlo životem.

Za zdánlivě zavřenými dveřmi bude během prázdnin probíhat čilý ruch, jako každoročně. Letní období využíváme k údržbě a opravám, k přípravě budoucí sezóny a vyhodnocení té současné. Letošní léto navíc divadlo ožije prvním příměstským táborem pořádaným naší Zkušebnou, který děti zakončí představením. V srpnu pak budeme znovu hrát Knihu džunglí v jihlavské Zoo.

Během divadelních prázdnin bude mít zavřeno i pokladna a půjčovna kostýmů, které obnovují provoz 21. 8. v letním režimu. Během léta můžete nakupovat vstupenky i předplatné on-line. Při řešení jakýchkoliv problémů jsou vám po celé léto k dispozici na obchodním oddělení. Podrobné informace o jednotlivých titulech budoucí sezóny najdete na rozcestníku zde. O aktuálním dění vás budeme informovat po celé léto.

Užijte si krásné léto, těšíme se na vás v divadle v 84. sezóně!

HD_J Váš soubor

29. 6. 2023