Zkušebna pořádá první příměstský tábor Horáckého divadla

Zkušebna pořádá první příměstský tábor Horáckého divadla

Program Zkušebny zaměřený na děti a mládež, který zahrnuje např. kurzy pohybové a divadelní průpravy s různým zaměřením či přehlídku školních „dramaťáků“, rozšiřujeme o historicky první příměstský tábor Horáckého divadla.

Zpozorněte, pokud máte děti ve věku 7 – 11 let, které by bavilo divadlo! Vypisujeme jediný turnus od 14. do 18. srpna, v němž se děti během příměstského tábora pod vedením lektorky Denisy Bláhové seznámí s prostředím divadla a procesem tvorby divadelního představení. Osvojí si základy práce s hlasem a základy jevištního pohybu pomocí hereckých cvičení. Vyrobí si vlastní scénografii a vlastní rekvizity. A nakonec samy nazkouší představení, které budou 18. srpna prezentovat před rodiči a kamarády přímo v divadle.

Celý proces divadelní tvorby budou děti navíc poznávat prostřednictvím hry na detektivy plné dobrodružství a napětí, první příměstský tábor HDJ nese název Detektivové na stopě.

Děti dochází do divadla od 14. do 18. srpna vždy od 8:00 do 16:00 a čeká je intenzivní činnost, kapacita je pouze 12 dětí.

Podrobnější informace naleznete v pdf Přihláška – ke stažení níže. S dalšími dotazy, ale i přihláškou, neváhejte  kontaktovat produkční Zkušebny Annu Korbu Vanackou, 733 781 291[email protected].

10. 6. 2023