Pohybové divadlo (13+)

Pohybové divadlo (13+)

Úterý 18:15 - 19:15

Pravidelný kurz pohybového divadla vám dá možnost nahlédnout pod pokličku mnoha technik a disciplín, které tento obor zahrnuje. Během lekcí se seznámíte s technikou pantomimy, fyzického divadla, klaunérie, žonglování nebo také se základní akrobacií. Různorodost jednotlivých technik nabízí velmi kreativní přístup k divadelní tvorbě. Skrze různá cvičení si tak osvojíte práci s objektem, gestem, rytmem a tu hlavní - s vlastním tělem. Kurz je určený pro všechny, kteří se chtějí projevovat na jevišti beze slov.

Lektorky: Andrea Tomsová, Anna Korba Vanacká

Cena za pololetí 1.500,-

 

BcA. Andrea Tomsová je jihlavská performerka, herečka a tanečnice. Úspěšně ukončila studium na HAMU na katedře nonverbálního a pohybového divadla. Před svým studiem se 10 let věnovala tanci, kde působila i jako trenér. Má bohaté zkušenosti s pohybovým divadlem, vidět ji můžete také v několika pražských divadlech.

BcA. Anna Korba Vanacká je lektorkou a choreografkou původem ze Slovenska. Po ukončení studia na Soukromé konzervatoři v Košicích pokračovala na pražské HAMU, na katedře nonverbálního divadla a pantomimy. Aktuálně působí jako produkční Zkušebny HD_J, spolupracuje na choreografiích v HD_J a místní taneční škole.