Dramaťák děti III. (13-15 let)

Dramaťák děti III. (13-15 let)

Úterý 17:00 - 18:00

Celoroční divadelní kurz je dobrodružstvím pro všechny milovníky divadla. Během jednotlivých setkání si účastníci osvojí základy hereckých schopností, mezi které patří například jevištní pohyb, práce s hlasem, práce s předmětem či loutkou... a to vše za pomoci dramatické hry. Kurz naučí děti kreativně přemýšlet, tvořit a spolupracovat s ostatními účastníky. Jedním z cílů bude vytvořit krátký divadelní tvar, který děti předvedou na konci kurzu před svými blízkými. 

Lektorky: Anna Korba Vanacká, Andrea Tomsová

Cena za pololetí 1.500,-

 

BcA. Anna Korba Vanacká je lektorkou a choreografkou původem ze Slovenska. Po ukončení studia na Soukromé konzervatoři v Košicích pokračovala na pražské HAMU, na katedře nonverbálního divadla a pantomimy. Aktuálně působí jako produkční Zkušebny HD_J, spolupracuje na choreografiích pro HD_J a místní taneční školu.

BcA. Andrea Tomsová je jihlavská performerka, herečka a tanečnice. Úspěšně ukončila studium na HAMU na katedře nonverbálního a pohybového divadla. Před svým studiem se 10 let věnovala tanci, kde působila i jako trenér. Má bohaté zkušenosti s pohybovým divadlem, vidět ji můžete také v několika pražských divadlech.