Listopadová Heda Gablerová s "hlídáním dětí"

Listopadová Heda Gablerová s "hlídáním dětí"

Službu hlídání dětí diváků přímo v budově divadla profesionálními chůvami z centara Tetičky & chůvičky jsme nově uvedli do provozu v aktuální sezóně. 

Jednou v měsíci hrajeme naše představení odpoledne od 17 hodin. Právě u takových představení nabízíme rodičům, kteří mají zájem o návštěvu divadla, vstupenky s hlídáním dětí. Profesionální chůvy centra Tetičky a chůvičky s.r.o. se o děti budou starat v přizpůsobeném prostoru Zkušebny, naší ambicí je nabídnout dětem zajímavý program, aby si také ony odnášely z divadla zážitek. 

Za každé dítě si hlídací centrum účtuje 100 Kč ke vstupence jednoho z rodičů, službu nelze bez návštěvy divadla využít. Vstupenky s hlídáním dětí je možné koupit pouze v divadelní pokladně, a to s minimálně denním předstihem. Aby bylo pro děti vše připravené, potřebujeme znát alespoň s tímto předstihem jejich počet a věk.

Aktuálně je na programu „s hlídáním dětí“ Heda Gablerová 26. litopadu, Čtyři vraždy stačí, drahoušku! 14. prosince a Poklekni před duší 25. ledna 2022, vždy v 17.00.

25. 11. 2021