Zkušebna zve děti i dospělé na otevřené lekce pohybu se zahraničními lektory

Zkušebna zve děti i dospělé na otevřené lekce pohybu se zahraničními lektory

Vážení diváci, velice se omlouváme, ale workshop, na který jsme Vás níže zvali, musíme zrušit, protože lektoři z USA nemohou přiletět. Poslali vzkaz všem přihlášeným účastníkům: "Vážení účastníci jihlavského workshopu: Je nám hluboce líto, že musíme náhle zrušit naši cestu a nemůžeme společně tančit v Jihlavě. Ministerstvo zahraničí Spojených států právě zveřejnilo upozornění na zákaz cestování obyvatel USA do České republiky z důvodu nedávného nárůstu případů COVID. Rozhodli jsme se řídit těmito radami pro vzájemné zdraví a pevně doufáme, že budeme mít příležitost se s vámi setkat, hrát si a společně se učit příští rok! S vděčností každému z vás a Horackému divadlu Jihlava, do té doby Ximena a Shige z LEIMAY."


Přijměte ztřeštěnost a absurdnost, ponořte se do fantastických a neskutečných světů a propojte se s radostí z pohybu a silou představivosti!

Na Zkušebně Horáckého divadla nabízíme 23. listopadu (časy níže) otevřenou hravou pohybovou lekci pro děti i dospělé, ve které se propojíme se svým tělem, podpoříme představivost a probudíme kreativitu tím, že se ponoříme do množství tvarů, textur, světů a zážitků, ve kterých předměty ožívají a možnosti jsou nekonečné.

Choreografka a tanečnice Denisa Musilová v současné době spolupracuje s umělci, s nimiž v rámci jejich rezidenčního pobytu na Zkušebně připravila také otevřenou pohybovou lekci pro veřejnost. Kolumbijka Ximena Garnica a japonský rodák Shige Moriya jsou multidisciplinární duo. Žijí v New Yorku a společně tvoří vizuální, světelné, sociální a multimediální performance a instalace, pořádají výzkumné projekty a jsou autory několika publikací.                                                 (Více info http://beta.leimay.org.)

K účasti na jejich lekci nejsou potřeba předešlé taneční zkušenosti. Přijďte v pohodlném oblečení k pohybu (tepláky). Během lekce budeme bez obuvi. Lekce proběhnou v úterý 23. 11. ve dvou časech: 17:15 - 18:30 pro děti ve věku 10-13 let a 18:45 - 20:00 pro 14+ (dospělí).

Lekce je bez poplatku. Účast je omezená, proto si rezervujte místo, buď mailem na [email protected] nebo telefonicky u D. Musilové na 736-166-934.

Realizaci lekcí pro veřejnost podpořilo město Jihlava. 

16. 11. 2021