Hlídání dětí během představení je naše nová služba

Hlídání dětí během představení je naše nová služba

S počátkem 82. divadelní sezóny nabízíme novou službu pro diváky - rodiče dětí od dvou let, kteří uvítají možnost navštívit divadelní představení s novou službou - hlídáním dětí profesionálními chůvami přímo v budově divadla. 

V průměru jednou v měsíci hrajeme naše představení odpoledne od 17 hodin. Právě u takových představení nabízíme rodičům, kteří mají zájem o návštěvu divadla, vstupenky s hlídáním dětí. Profesionální chůvy centra Tetičky a chůvičky s.r.o. se o děti budou starat v přizpůsobeném prostoru Zkušebny, naší ambicí je nabídnout dětem zajímavý program, aby si také ony odnášely z divadla zážitek. 

Za každé dítě účtujeme 100 Kč ke vstupence jednoho z rodičů, službu nelze bez návštěvy divadla využít. Vstupenky s hlídáním dětí je možné koupit pouze v divadelní pokladně, a to s minimálně denním předstihem. Aby bylo pro děti vše připravené, potřebujeme znát alespoň s tímto předstihem jejich počet a věk.

Aktuálně jsou v programu dvě představení „s hlídáním dětí“, 14. září v 17.00 Postřižiny a 20. října v 17.00 Martinů – Česká rapsodie Bohuslavova.

6. 9. 2021