Otevřeli jsme přihlášky na divadelní příměstské tábory

Otevřeli jsme přihlášky na divadelní příměstské tábory

Během loňských prázdnin pořádala naše Zkušebna první divadelní příměstský tábor, který dopadl na výbornou. Po této nadmíru pozitivní zkušenosti jsme rozšířili nabídku „příměšťáků“ na dva termíny a dvě věkové kategorie dětí.

Pro děti od 6 do 8 let tak máme v termínu 8. – 12. července divadelní tábor na téma Za divadlem do světa a s dětmi od 9 do 12 let budeme řešit Záhadu Jihlavského podzemí od 12. do 16. srpna.

Během příměstského tábora se děti seznámí s prostředím divadla průřezem, budou se věnovat základům hereckých disciplín, ale i scénografii, kostýmům a dalším aktivitám, které vedou k vytvoření jevištního tvaru. Vlastní představení budou děti na konci týdne prezentovat před pozvanými rodiči, kamarády a dalšími blízkými lidmi na Malé scéně HD_J.

Podrobné informace najdete pod odkazem Jednorázové kurzy či v přihlášce, která je rovněž k dispozici ke stažení na stránce Kurzy pro veřejnost. V případě dotazů se neváhejte obrátit na koordinátorku Zkušebny Annu Korbu Vanackou, tel. 733 781 291, [email protected].

 

18. 4. 2024