Zveme vás na Noc divadel 2023 v sobotu 18. listopadu

Zveme vás na Noc divadel 2023 v sobotu 18. listopadu

Horácké divadlo se celoevropské a celostátně koordinované akce Noc divadel účastní od jejího založení v roce 2013. Také pro letošní ročník noci otevřených divadel a výjimečných zážitků s podtitulem Hoří! jsme připravili originální program, jehož „zlatým hřebíčkem“  je projekce dokumentu ze zákulisí vzniku trampikálu Nad Sázavou. 

Zveme vás na Noc divadel, která startuje už v 16 hodin! Aby si ji mohli užít i děti, začínáme Pohádkovým čtením na schodech. Pokračujeme od 17,30 (a potom ještě od 20,30) za divadlem, na ulici Divadelní budeme opékat špekáčky, jste srdečně zváni - špekáčky budou připraveny.

V 19 hodin vás zveme na Malou scénu, na první projekci dokumentu Trampikál, který dlouholetý fotograf Horáckého divadla Igor Stančík natočil o vzniku muzikálu Nad Sázavou. Druhá projekce na Malé scéně proběhne ve 22 hodin. V 19 hodin hrajeme rovněž na Velké scéně – představení Mrzák inishmaanský.

Na zpívání do divadelní pasáže vás pak zveme také ve dvou časech: 20,30 a 22 hodin, ve 22 hodin začíná také koncert písničkáře Dana Vertígo v Divadelním klubu.

Přijďte s námi strávit letošní Noc divadel! Celou, nebo jenom kousek, těšíme se na Vás!

 

10. 11. 2023