Kabaret Mladá krev ožije v Divadelním klubu 9. listopadu

Kabaret  Mladá krev ožije v Divadelním klubu 9. listopadu

Zveme vás do Divadelního klubu, kde 9. listopadu od půl osmé proběhne kabaret Mladá krev – zcela nový formát pořadu, v němž dáváme prostor mladým a (zatím) neprofesionálním umělcům prezentovat svou tvorbu.

Moc dobře víme, že na Vysočině je mnoho nadějných autorů a performerů. Kabaret Mladá krev vám představí mladé talentované tvůrce mnoha žánrů, originálních postojů k umění a tvorbě i různých pohledů na naši společnost.

KARLEŠ SNOŽMO je autorem poezie. Jeho zajímavý styl a ještě výraznější přednes uchvátí nejednoho diváka. To však není vše, Karleš bude přímo na jevišti malovat.

Ještě před začátkem akce si před klubem můžete prohlédnout práce výtvarnice a animátorky MAGDALÉNY MALENOVÉ.

Za doprovodu kytary pak zazpívá šansonové, jazzové i několik popových hitů ANIČKA BAUERŠÍMOVÁ, jazzová a šansonová zpěvačka.

Velmi zajímavou podívanou nabídne MARIANA HABERMANNOVÁ, autorka povídek, které publiku předkládá svým nezaměnitelným rytmizovaným projevem.

MARKÉTA KŘÍŽOVÁ je mladá režisérka a mj. je autorkou inscenace Mezi tím, která bude součástí našeho večera. Inscenace o tom, co je mezi nebem a zemí, mezi životem a smrtí a mezi námi všemi, jednoduše Mezi tím.

Záměrem autorů nového formátu Mladá krev pro Divadelní klub, Anny Korby Vanacké a Petra Bači, je vytvořit svobodnou tvůrčí platformu pro mladé umělecké naděje, která ve své různosti přinese obrovskou dávku energie a inspirace pro všechny, účinkující i diváky. Nenechte si ujít večer, který vám vlije do žil Mladou krev!

Vstupenky za stovku v divadelní pokladně i on-line.

Podpořilo statutární město Jihlava

11. 10. 2023