V divácké anketě Horác můžete hlasovat ještě do konce června

V divácké anketě Horác můžete hlasovat ještě do konce června

S poslední premiérou sezóny jsme v dubnu vyhlásili tradiční diváckou anketu Horác za sezónu 2022/2023. Ještě do konce června můžete v divadle hlasovat pro tituly a tvůrce, jejichž premiéry byly součástí právě končící sezóny. 

Prostřednictvím hlasovacích lístků můžete podpořit své oblíbené umělce či tituly v tradičních kategoricích Inscenace, Výprava, Herec a Herečka 83. sezóny.

I letos vyhrávají tři vylosovaní účastníci ankety Předplatné na příští sezónu. Novinkou letošního ročníku je posun termínu losování výherců z odevzdaných anketních lístků, které proběhne už bezprostředně po ukončení hlasování, zatímco v minulosti se losovalo až na podzimním slavnostním vyhlášením vítězů.

Do konce června můžete hlasovat pro svého oblíbeného herce či herečku také na divadelním Facebooku - cena za největší sympatie na divadelním profilu - Horác Facebooku - bude už druhým rokem další kategorií.

Za sezónu 2022/2023 vyhlašuje Horácké divadlo rovněž třetí ročník Ceny za výjimečný umělecký výkon pro interpreta, jehož vybírá odborná porota.

Slavnostní vyhlášení a předání cen Horác i Ceny odborné poroty za sezónu 2022/2023 proběhne v rámci galavečera 10. 11. 2023. Podrobné informace, nominace, pravidla hlasování či vítěze minulých ročníků najdete tady.

15. 6. 2023