zpět na úvodní stránku

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

únor 2019

pátek

1

10:00

velká scéna

Šakalí léta

Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas

Šakalí léta

VEŘEJNÁ GENERÁLKA

 

sobota

2

19:00

velká scéna

Šakalí léta

Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas

Šakalí léta

PREMIÉRA - sk. P (4.hra)

 

pondělí

4

19:00

velká scéna

Šakalí léta

Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas

Šakalí léta

sk. A (4.hra)

 

úterý

5

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. J (3.hra)

 

středa

6

17:00

velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

 

 

čtvrtek

7

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

čtvrtek

7

18:00

velká scéna

Pronájem Kraje Vysočina

Bezpečná nemocnice

zadáno

Kraj Vysočina

čtvrtek

7

19:30

zájezd

Barber Shop

Pavel Šimák

Barber Shop

ZÁJEZD

Hrajeme v Praze, Jatka 78

 

pátek

8

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

sobota

9

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. E (3.hra)

 

neděle

10

15:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

Pohádková neděle

 

pondělí

11

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

pondělí

11

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

pondělí

11

19:30

divadelní klub

Jazzové večery
Logo Město Jihlava

 

úterý

12

17:00

velká scéna

Šakalí léta

Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas

Šakalí léta

sk. M (3.hra)

 

středa

13

10:00

velká scéna

Obraz Doriana Graye

Oscar Wilde - Pavel Šimák

Obraz Doriana Graye

 

 

čtvrtek

14

19:00

velká scéna

Šakalí léta

Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas

Šakalí léta

sk. F (4.hra)

 

sobota

16

16:00

foyer

Svatopluk a jeho synové, O králi Ječmínkovi

Pohádkové čtení na schodech

 

 

sobota

16

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. B (3.hra)

 

pondělí

18

17:00

malá scéna

3100°C mé krve

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

3100°C mé krve

 

 

pondělí

18

19:00

velká scéna

Iluzionistická pantomima

Radim Vizváry: VIP

 

Hostuje Mime Prague

úterý

19

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

středa

20

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

čtvrtek

21

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. L (3.hra)

 

pátek

22

19:00

velká scéna

Šakalí léta

Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas

Šakalí léta

sk. R (4.hra)

 

sobota

23

16:00

velká scéna

koncert JSPS Melodie

Hvězdy tančí s Melodií

 

vstupenky v prodeji od 1.2.2019, prodej pouze v Pokladně

sobota

23

19:00

velká scéna

koncert JSPS Melodie

Hvězdy tančí s Melodií

 

vstupenky v prodeji od 1.2.2019, prodej pouze v Pokladně

sobota

23

19:30

malá scéna

Jevgenij Griškovec

Současně

 

 

pondělí

25

10:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

úterý

26

10:00

velká scéna

Šakalí léta

Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas

Šakalí léta

zadáno

 

středa

27

19:00

velká scéna

Šakalí léta

Petr Šabach, Petr Jarchovský, Jan Hřebejk, Ivan Hlas

Šakalí léta

 

 

čtvrtek

28

19:00

velká scéna

Fjodor Michailovič Dostojevskij

Bratři Karamazovi

sk. X (náhrada za 18.9.)

Hostuje Činoherní klub Praha

čtvrtek

28

19:30

malá scéna

Barber Shop

Pavel Šimák

Barber Shop

 

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA