Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

říjen 2019

úterý

1

18:00

Divadelní kavárna

Otevřená debata s tvůrci

30 minut o... Obrazu

 

 

úterý

1

19:00

velká scéna

Yasmina Reza

Obraz

sk. J (1.hra)

 

středa

2

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

čtvrtek

3

19:00

velká scéna

Yasmina Reza

Obraz

sk. T (1.hra)

 

pátek

4

10:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

VEŘEJNÁ GENERÁLKA

 

pátek

4

19:00

velká scéna

Josef Bárta - Johann Gottlieb Stephanie ml.

Dobrá rada drahá

 

 

sobota

5

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. P - PREMIÉRA

 

pondělí

7

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. A (2.hra)

 

úterý

8

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

středa

9

10:00

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

 

středa

9

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. D (1.hra)

 

čtvrtek

10

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

čtvrtek

10

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

čtvrtek

10

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

čtvrtek

10

19:00

velká scéna

Milan Tesař

Výjimečný stav

sk. X (1.hra)

hostuje Divadlo na Fidlovačce

pátek

11

19:00

velká scéna

Yasmina Reza

Obraz

sk. K (1.hra)

 

sobota

12

19:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

neděle

13

15:00

velká scéna

Karel May - Jiří Jelínek

Vinnetou

Pohádková neděle

Hostuje Divadlo Polárka Brno

pondělí

14

10:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

ZADÁNO

 

pondělí

14

19:30

Divadelní klub

Jazzové večery v Divadelním klubu

Marta Kloučková Quartet

 

 

úterý

15

17:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

úterý

15

19:00

velká scéna

Pražský komorní balet

Kytice

 

hostuje Pražský komorní balet

středa

16

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

čtvrtek

17

17:00

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

 

čtvrtek

17

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. F (1.hra)

 

pátek

18

10:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

pátek

18

19:00

Divadelní kavárna

povídání se Zdeňkem Stejskalem o historii (Horáckého) divadla

Divadelní tradice v Jihlavě

 

 

sobota

19

16:00

foyer

 

 

sobota

19

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. G (1.hra)

 

pondělí

18

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pondělí

21

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

pondělí

21

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

úterý

22

19:00

velká scéna

Yasmina Reza

Obraz

sk. H (1.hra)

 

úterý

22

19:30

malá scéna

Pavel Šimák

Barber Shop

 

 

středa

23

10:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

čtvrtek

24

17:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

doprovodný program MFDF

 

středa

30

19:00

velká scéna

Martin Kolář

Zahrádky

 

 

čtvrtek

31

18:00

Divadelní kavárna

Otevřená debata s tvůrci

30 minut o... Tak šel čas jihlavskou ulicí

 

 

čtvrtek

31

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. L (1.hra)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

ZPĚT NAHORU