zpět na úvodní stránku

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

říjen 2018

pondělí

1

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

úterý

2

17:00

velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

sk. M (1.hra)

 

středa

3

19:00

velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

sk. KV (1.hra)

 

čtvrtek

4

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

sobota

6

19:00

velká scéna

Zapomenuté světlo

Jakub Deml, Milena Jelinek, Matěj T. Růžička

Zapomenuté světlo

DERNIÉRA

 

neděle

7

15:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

Pohádková neděle

 

pondělí

8

19:30

divadelní klub

Jazzové večery

Jazzové večery

„Aru“ Andrea Ruilova-Barzola

 

 

úterý

9

19:00

velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

sk. J (1.hra)

 

středa

10

17:00

velká scéna

Obraz Doriana Graye

Oscar Wilde - Pavel Šimák

Obraz Doriana Graye

 

 

čtvrtek

11

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

čtvrtek

11

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

pátek

12

19:00

velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

sk. C (1.hra)

 

sobota

13

19:00

velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

sk. B (1.hra)

 

sobota

13

19:30

malá scéna

Smrtelníci - Divadlo Yarmat (SK)

Dušan Vicen a kolektív

Smrtelníci

 

Divadlo Yarmat (SK)

úterý

16

19:00

velká scéna

Jediný život

Alžběta Michalová

Jediný život

 

 

středa

17

19:30

malá scéna

3100°C mé krve

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

3100°C mé krve

 

 

čtvrtek

18

19:00

velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

sk. U (1.hra)

 

pátek

19

10:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

Veřejná generálka

 

pátek

19

19:00

velká scéna

Skořápka - Divadlo Ungelt

Marcin Szczygielski

Skořápka

 

Divadlo Ungelt Praha

sobota

20

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

PREMIÉRA - sk. P (2.hra)

 

pondělí

22

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. A (2.hra)

 

úterý

23

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. H (1.hra)

 

středa

24

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

čtvrtek

25

17:30

malá scéna

Barber Shop

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

Barber Shop

PREMIÉRA

 

středa

31

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

středa

31

18:00

velká scéna

Proletí 100letí

Koncert ke 100 let výročí

Proletí 100letí

ZADÁNO

Pořádá Město Jihlava

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA