zpět na úvodní stránku

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

prosinec 2018

sobota

1

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

zadáno

 

sobota

1

18:00

zájezd

Cesta k Betlému

Kateřina Dušková a Barbora Jandová

Cesta k Betlému

zájezd

Městská divadla pražská, Divadlo Rokoko – Vánoční festival

pondělí

3

19:00

velká scéna

Jediný život

Alžběta Michalová

Jediný život

DERNIÉRA

 

úterý

4

19:00

velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

sk. H (2.hra)

 

středa

5

19:30

malá scéna

Barber Shop

Pavel Šimák

Barber Shop

 

 

čtvrtek

6

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. T (2.hra)

 

pátek

7

10:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

Veřejná generálka

 

pátek

7

19:00

velká scéna

Fabrice Roger-Lacan

Cravate club

 

Hostuje Divadlo Palace

sobota

8

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

PREMIÉRA - sk. P (3.hra)

 

pondělí

10

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

pondělí

10

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. A (3.hra)

 

pondělí

10

19:30

divadelní klub

Jazzové večery

Jazzové večery

Sugárka Enyedi (Maďarsko)

Logo Město Jihlava

 

úterý

11

17:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

zadáno

 

středa

12

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. D (2.hra)

 

čtvrtek

13

17:00

malá scéna

Cesta k Betlému

Kateřina Dušková a Barbora Jandová

Cesta k Betlému

 

 

čtvrtek

13

18:00

velká scéna

Slavnostní setkání KRPJ

Pronájem Kraje Vysočina

Slavnostní setkání KRPJ

zadáno

Policie ČR

pátek

14

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

sobota

15

16:00

foyer

Silák Bivoj, O Horymírovi

Pohádkové čtení na schodech

 

 

sobota

15

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. B (2.hra)

 

neděle

16

15:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

Pohádková neděle

 

pondělí

17

9:00

malá scéna

Cesta k Betlému

Kateřina Dušková a Barbora Jandová

Cesta k Betlému

 

 

pondělí

17

10:30

malá scéna

Cesta k Betlému

Kateřina Dušková a Barbora Jandová

Cesta k Betlému

 

 

pondělí

17

17:00

velká scéna

Taneční soubor ZUŠ Jihlava

Vánoční povídka

 

vstupenky v prodeji od 1. 12. 2018, prodej pouze v Pokladně divadla

pondělí

17

19:00

velká scéna

Taneční soubor ZUŠ Jihlava

Vánoční povídka

 

vstupenky v prodeji od 1. 12. 2018, prodej pouze v Pokladně divadla

úterý

18

17:00

malá scéna

Cesta k Betlému

Kateřina Dušková a Barbora Jandová

Cesta k Betlému

 

 

středa

19

10:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

zadáno

 

čtvrtek

20

9:00

malá scéna

Cesta k Betlému

Kateřina Dušková a Barbora Jandová

Cesta k Betlému

 

 

čtvrtek

20

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

zadáno

 

čtvrtek

20

10:30

malá scéna

Cesta k Betlému

Kateřina Dušková a Barbora Jandová

Cesta k Betlému

 

 

pátek

21

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. C (2.hra)

 

čtvrtek

27

17:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

čtvrtek

27

17:00

malá scéna

Cesta k Betlému

Kateřina Dušková a Barbora Jandová

Cesta k Betlému

DERNIÉRA

 

pátek

28

19:30

malá scéna

Popel a pálenka

Bengt Ahlfors

Popel a pálenka

 

 

soboto

29

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

DERNIÉRA

 

pondělí

31

18:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

Silvestr v divadle

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA