zpět na úvodní stránku

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

listopad 2018

čtvrtek

1

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. L (2.hra)

 

pátek

2

19:00

velká scéna

Adéla ještě nevečeřela

J. Brdečka - O. Lipský - R. Balaš - O. Brousek

Adéla ještě nevečeřela

 

 

sobota

3

19:00

velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

sk. E (1.hra)

 

neděle

4

15:00

velká scéna

Alenka za zrcadlem

Lewis Carroll

Alenka za zrcadlem

Pohádková neděle

Divadlo Polárka Brno

pondělí

5

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

úterý

6

17:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. M (2.hra)

 

středa

7

19:00

velká scéna

Obraz Doriana Graye

Oscar Wilde - Pavel Šimák

Obraz Doriana Graye

 

 

čtvrtek

8

18:00

velká scéna

Nejvyšší ocenění kraje Vysočina

Pronájem Kraje Vysočina

Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina

ZADÁNO

Kraj Vysočina

čtvrtek

8

19:30

malá scéna

3100°C mé krve

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

3100°C mé krve

 

 

pátek

9

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

pátek

9

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

 

 

sobota

10

19:00

velká scéna

Rostislav Novák ml.

Up End Down

 

Hostuje Cirk La Putyka

neděle

11

19:30

divadelní klub

Jazzové večery

Jazzové večery

Krystyna Durys Quartet (Polsko)

V rámci oslav sv. Martina

Spolupořadatelem je Jihlavský havířský průvod, z.s.

podnělí

12

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

pondělí

12

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

úterý

13

10:00

velká scéna

Obraz Doriana Graye

Oscar Wilde - Pavel Šimák

Obraz Doriana Graye

 

 

středa

14

10:00

velká scéna

Obraz Doriana Graye

Oscar Wilde - Pavel Šimák

Obraz Doriana Graye

 

 

čtvrtek

15

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. F (2.hra)

 

čtvrtek

15

19:30

malá scéna

Barber Shop

Pavel Šimák

Barber Shop

 

 

pátek

16

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. K (2.hra)

 

sobota

17

19:00

velká scéna

Anketa Horác

Slavnostní večer k příležitosti akce „Noc divadel 2018“

Jediný galavečer HORÁC

 

 

pondělí

19

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

úterý

20

17:00

velká scéna

Jediný život

Alžběta Michalová

Jediný život

 

 

úterý

20

19:30

malá scéna

Současně

Jevgenij Griškovec

Současně

 

 

středa

21

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. KV (2.hra)

 

čtvrtek

22

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. U (2.hra)

 

pátek

23

19:00

velká scéna

Holky z kalendáře

sk. X (2.hra)

Hostuje Divadlo ABC

pátek

23

19:30

malá scéna

Popel a pálenka

Bengt Ahlfors

Popel a pálenka

 

 

sobota

24

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. G (2.hra)

 

úterý

27

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

středa

28

19:00

velká scéna

Obraz Doriana Graye

Oscar Wilde - Pavel Šimák

Obraz Doriana Graye

ZADÁNO

 

 

čtvrtek

29

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

pátek

30

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. R (2.hra)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA