zpět na úvodní stránku

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

leden 2018

čtvrtek

4

19:00

velká scéna

Bůh je žena

Jan Kačena a Loly Lolyová

Bůh je žena

sk. F (2.hra)

 

pátek

5

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

pátek

5

19:00

velká scéna

Vrátila se jednou v noci

Eduardo Rovner

Vrátila se jednou v noci

 

 

sobota

6

19:00

velká scéna

Bůh je žena

Jan Kačena a Loly Lolyová

Bůh je žena

sk. E (3.hra)

 

neděle

7

15:00

velká scéna

Terezka a kouzelné autíčko

Pohádkové neděle

hostuje Divadlo Tramtárie

pondělí

8

10:00

velká scéna

Adéla ještě nevečeřela

J. Brdečka – O. Lipský – R. Balaš – O. Brousek

Adéla ještě nevečeřela

 

 

úterý

9

19:00

velká scéna

Bůh je žena

Jan Kačena a Loly Lolyová

Bůh je žena

sk. J (2.hra)

 

středa

10

17:00

velká scéna

Zapomenuté světlo

Jakub Deml, Milena Jelinek, Matěj T. Růžička

Zapomenuté světlo

 

 

čtvrtek

11

19:00

velká scéna

Bůh je žena

Jan Kačena a Loly Lolyová

Bůh je žena

sk. L (3.hra)

 

pátek

12

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

pátek

12

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

sobota

13

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

 

 

pondělí

15

19:30

Divadelní klub

Duende

Jazz večery v Divadelním klubu

Duende

logo Města Jihlavy

 

úterý

16

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

středa

17

10:00

velká scéna

Kocour v botách

Vladimír Zajíc

Kocour v botách

 

 

čtvrtek

18

17:00

malá scéna

Současně

Jevgenij Griškovec

Současně

 

 

čtvrtek

18

18:00

Velká scéna

Bezpečná nemocnice

ZADÁNO

Kraj Vysočina

pátek

19

19:00

velká scéna

Bůh je žena

Jan Kačena a Loly Lolyová

Bůh je žena

sk. C (3.hra)

 

sobota

20

16:00

foyer

Pohádky na schodech

 

 

sobota

20

19:00

velká scéna

Cry baby cry

Sabina Krátká

Cry baby cry

sk. X (3.hra)

Hostuje Švandovo divadlo Praha

sobota

20

19:00

zájezd

3100°C mé krve

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

3100°C mé krve

hostujeme v Bratislavě (Divadlo A4)

 

pondělí

22

10:00

velká scéna

Zapomenuté světlo

Jakub Deml, Milena Jelinek, Matěj T. Růžička

Zapomenuté světlo

 

 

úterý

23

17:00

velká scéna

Bůh je žena

Jan Kačena a Loly Lolyová

Bůh je žena

sk. M (3.hra)

 

středa

24

19:00

velká scéna

Zapomenuté světlo

Jakub Deml, Milena Jelinek, Matěj T. Růžička

Zapomenuté světlo

sk. O (3.hra)

 

čtvrtek

25

19:00

velká scéna

Bůh je žena

Jan Kačena a Loly Lolyová

Bůh je žena

sk. T (3.hra)

 

pátek

26

19:00

velká scéna

Pražský komorní balet

Choreograf Tomáš Rychetský

Rekviem za nekonečno

 

hostuje Pražský komorní balet

sobota

27

19:30

malá scéna

Popel a pálenka

Bengt Ahlfors

Popel a pálenka

PREMIÉRA

 

úterý

30

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. J (3.hra)

 

středa

31

10:00

velká scéna

Zapomenuté světlo

Jakub Deml, Milena Jelinek, Matěj T. Růžička

Zapomenuté světlo

ZADÁNO

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA