zpět na úvodní stránku

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

leden 2019

pátek

4

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. K (3.hra)

 

sobota

5

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. E (2.hra)

 

neděle

6

15:00

velká scéna

Vladislav Kracík

O popleteném kouzelníkovi

Pohádková neděle

Hostuje Divadlo Tramtárie Olomouc

pondělí

7

10:00

velká scéna

Obraz Doriana Graye

Oscar Wilde - Pavel Šimák

Obraz Doriana Graye

 

 

úterý

8

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. J (2.hra)

 

středa

9

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

čtvrtek

10

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. F (3.hra)

 

pátek

11

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

pátek

11

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. R (3.hra)

 

sobota

12

19:00

velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

 

 

pondělí

14

10:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

pondělí

14

19:30

divadelní klub

Jazzové večery

Jazzové večery

TATA BAND dixieland

Logo Město Jihlava

 

úterý

15

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

úterý

15

19:00

zájezd

Obraz Doriana Graye

Oscar Wilde - Pavel Šimák

Obraz Doriana Graye

ZÁJEZD

hostujeme v Multifunkčním centru Hlinsko

 

středa

16

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. KV (3.hra)

 

čtvrtek

17

19:30

malá scéna

3100°C mé krve

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

3100°C mé krve

 

 

pátek

18

19:00

velká scéna

Edmond Rostand

Cyrano

sk. X (3.hra)

Hostuje divadelní spolek Kašpar

sobota

19

16:00

foyer

Dívčí válka, Oldřich a Božena

Pohádkové čtení na schodech

 

 

sobota

19

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

úterý

22

17:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

středa

23

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

čtvrtek

24

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. U (3.hra)

 

pátek

25

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

pátek

25

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

sobota

26

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. G (3.hra)

 

pondělí

28

19:30

malá scéna

Popel a pálenka

Bengt Ahlfors

Popel a pálenka

 

 

úterý

29

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. H (3.hra)

 

středa

30

19:00

velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. D (3.hra)

 

středa

30

19:30

malá scéna

Barber Shop

Pavel Šimák

Barber Shop

 

 

čtvrtek

31

19:00

velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. T (3.hra)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA