logo

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

květen 2020

pondělí

4

19:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

zadáno

 

středa

6

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. KV (5.hra)

 

středa

6

19:30

malá scéna

Michal Ditte, Iveta Ditte Jurčová

Píseň Anny G.

PREMIÉRA

 

čtvrtek

7

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. U (5.hra)

čtvrtek

7

19:30

malá scéna

Michal Ditte, Iveta Ditte Jurčová

Píseň Anny G.

PREMIÉRA

 

sobota

9

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. E (5.hra)

 

pondělí

11

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

pondělí

11

19:30

Divadelní klub

Jazzové večery v Divadelním klubu

Jan Kavka Trio

 

 

úterý

12

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. J (5.hra)

středa

13

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

čtvrtek

14

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. L (5.hra)

 

pátek

15

10:00

velká scéna

VEŘEJNÁ GENERÁLKA

 

pátek

15

19:00

Divadelní kavárna

cyklus TÉMA - povídání herce Zdeňka Stejskala

Divadelní tradice v Jihlavě

NAPOSLEDY

vstup volný

 

sobota

16

19:00

velká scéna

sk. P - PREMIÉRA

 

pondělí

18

19:00

velká scéna

sk. A (6.hra)

úterý

19

10:00

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

 

 

středa

20

19:00

velká scéna

sk. D (6.hra)

 

čtvrtek

21

18:00

velká scéna

Slavnostní večer u příležitosti předání

Záslužných medailí Kraje Vysočina

zadáno

 

čtvrtek

21

19:00

zájezd

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

Hrajeme v Městském divadle Kolín

 

pátek

22

19:00

velká scéna

sk. C (5.hra)

 

sobota

23

16:00

foyer

 

 

sobota

23

19:00

velká scéna

sk. G (5.hra)

 

neděle

24

11:00

velká scéna

Astrid Lindgrenová

Šťastný princ

Pohádková neděle

Hostuje Divadlo Lampion Kladno ve spolupráci s Divadlem bratří Formanů

neděle

24

15:00

velká scéna

Astrid Lindgrenová

Šťastný princ

Pohádková neděle

Hostuje Divadlo Lampion Kladno ve spolupráci s Divadlem bratří Formanů

neděle

24

19:00

zájezd

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

hrajeme v Městském divadle Kolín

 

pondělí

25

21:00

zájezd

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

hrajeme na Festivalu DREAM FACTORY OSTRAVA

 

úterý

26

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

úterý

26

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

úterý

26

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

 

středa

27

19:00

zájezd

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

Hrajeme v Divadle Andreja Bagara, Nitra (SK) na festivalu „Made in Czechoslovakia“

 

čtvrtek

28

19:00

velká scéna

sk. F (5.hra)

pátek

29

19:00

velká scéna

sk. R (5.hra)

 

sobota

30

19:00

velká scéna

sk. B (6.hra)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

ZPĚT NAHORU