zpět na úvodní stránku

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

květen 2019

čtvrtek

2

19:00

Velká scéna

Žebrácká opera

Václav Havel

Žebrácká opera

sk. T (5.hra)

 

pátek

3

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

sobota

4

19:00

Velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

DERNIÉRA

 

pondělí

6

19:30

Malá scéna

3100°C mé krve

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

3100°C mé krve

 

 

úterý

7

10:00

Velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

čtvrtek

9

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

pátek

10

10:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

VEŘEJNÁ GENERÁLKA

 

pátek

10

19:30

Malá scéna

Vizuálně pohybová performance s houslovým kvartetem

Únos Európy

 

hostuje Debris Company (SK)

sobota

11

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

PREMIÉRA - sk. P (6.hra)

 

pondělí

13

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. A (6.hra)

 

pondělí

13

19:30

Divadelní klub

Jazzové večery

Jazzové večery

Alba Plano Quartet

Logo Město Jihlava

 

úterý

14

10:00

Velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

úterý

14

19:00

Velká scéna

Žebrácká opera

Václav Havel

Žebrácká opera

sk. J (5.hra)

 

středa

15

10:00

Malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

středa

15

19:00

Velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

náhrada za 12.2. (sk. D) - volné vstupenky v prodeji

čtvrtek

16

10:00

Malá scéna

Barber Shop

Pavel Šimák

Barber Shop

zadáno

 

čtvrtek

16

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. L (5.hra)

 

čtvrtek

16

19:30

Malá scéna

Barber Shop

Pavel Šimák

Barber Shop

 

 

pátek

17

10:00

Velká scéna

Žebrácká opera

Václav Havel

Žebrácká opera

 

 

pátek

17

19:00

Velká scéna

Žebrácká opera

Václav Havel

Žebrácká opera

sk. K (5.hra)

 

sobota

18

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. G (5.hra)

 

neděle

19

15:00

Velká scéna

Herman Melville

Bílá velryba

Pohádková neděle

Hostuje Slovácké divadlo Uherské Hradiště

pondělí

20

10:00

Velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

úterý

21

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. H (5.hra)

 

středa

22

10:00

Velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

středa

22

18:00

Velká scéna

Pronájem Kraje Vysočina

Záslužné medaile Kraje Vysočina

zadáno

Kraj Vysočina

 

čtvrtek

23

10:00

Velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

náhrada za 19.2.

pátek

24

10:00

Velká scéna

Kterak čtyřhlavý drak Yrav Yvolrak pozřel Karla

 

Hostuje Karlovarské Hudební Divadlo - Divadlo dětí

pátek

24

19:00

Velká scéna

Žebrácká opera

Václav Havel

Žebrácká opera

sk. C (5.hra)

 

sobota

25

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. B (5.hra)

 

pondělí

27

10:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

úterý

28

17:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. M (6.hra)

 

středa

29

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. KV (6.hra)

 

čtvrtek

30

17:00

Malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

zadáno

 

čtvrtek

30

19:00

Velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

pátek

31

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. R (6.hra)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA