zpět na úvodní stránku

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

říjen 2017

úterý

17

10:00

velká scéna

Kocour v botách

Vladimír Zajíc

Kocour v botách

 

 

středa

18

17:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

ZADÁNO

 

čtvrtek

19

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. F (1.hra)

 

pátek

20

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. K (1.hra)

 

sobota

21

16:00

foyer

Pohádky na schodech

Čteme dětem

Pohádkové čtení na schodech

 

 

sobota

21

19:00

velká scéna

Sex noci svatojánské

 

 

pondělí

23

10:00

velká scéna

Romeo a Julie

William Shakespeare

Romeo a Julie

 

 

úterý

24

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

úterý

24

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

středa

25

19:30

malá scéna

3100°C mé krve

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

3100°C mé krve

 

 

čtvrtek

26

18:00

Velká scéna

Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina

ZADÁNO

 

pondělí

30

10:00

velká scéna

Kocour v botách

Vladimír Zajíc

Kocour v botách

 

 

úterý

31

10:00

velká scéna

Rok na vsi

Alois a Vilém Mrštíkové, Miroslav Krobot

Rok na vsi

 

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

listopad 2017

středa

1

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. KV (2.hra)

 

čtvrtek

2

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. U (1.hra)

 

pátek

3

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. C (2.hra)

 

sobota

4

19:00

velká scéna

Adéla ještě nevečeřela

J. Brdečka – O. Lipský – R. Balaš – O. Brousek

Adéla ještě nevečeřela

 

 

neděle

5

15:00

velká scéna

Kocour v botách

Vladimír Zajíc

Kocour v botách

Pohádkové neděle

 

pondělí

6

19:30

malá scéna

Improvizace

večer na Malé scéně

Improvizace

 

 

pondělí

6

19:30

Divadelní klub

Pitch Bender a Sisa Feher

Jazz večery v Divadelním klubu

Pitch Bender a Sisa Feher

logo Města Jihlavy

 

úterý

7

17:00

velká scéna

Zapomenuté světlo

Jakub Deml, Milena Jelinek, Matěj T. Růžička

Zapomenuté světlo

 

 

středa

8

17:00

malá scéna

3100°C mé krve

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

3100°C mé krve

 

 

čtvrtek

9

17:00

velká scéna

Vrátila se jednou v noci

Eduardo Rovner

Vrátila se jednou v noci

 

 

pátek

10

19:00

velká scéna

Sex noci svatojánské

 

 

sobota

11

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. E (2.hra)

 

pondělí

13

17:00

velká scéna

Rok na vsi

Alois a Vilém Mrštíkové, Miroslav Krobot

Rok na vsi

 

 

úterý

14

17:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. M (2.hra)

 

středa

15

10:00

velká scéna

Romeo a Julie

William Shakespeare

Romeo a Julie

 

 

čtvrtek

16

9:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

čtvrtek

16

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. L (2.hra)

 

pátek

17

18:00

Velká scéna

Mírový koncert

Mezinárodní setkání mládeže

Mírový koncert

ZADÁNO

logo Města Jihlavy

 

sobota

18

19:00

velká scéna

Noc divadel

v rámci akce NOC DIVADEL vyhlášení výsledků ankety

Divadelní noc s Horácem

vstup volný

k vyzvednutí na pokladně až od 1. listopadu

úterý

21

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

úterý

21

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

středa

22

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. D (2.hra)

 

středa

22

19:30

malá scéna

Současně

Jevgenij Griškovec

Současně

 

 

čtvrtek

23

17:00

velká scéna

Romeo a Julie

William Shakespeare

Romeo a Julie

DERNIÉRA

 

pátek

24

19:00

velká scéna

Zapomenuté světlo

Jakub Deml, Milena Jelinek, Matěj T. Růžička

Zapomenuté světlo

sk. K (2.hra)

 

sobota

25

16:00

foyer

Pohádky na schodech

Čteme dětem

Pohádkové čtení na schodech

 

 

sobota

25

19:00

velká scéna

Zapomenuté světlo

Jakub Deml, Milena Jelinek, Matěj T. Růžička

Zapomenuté světlo

 

 

pondělí

27

10:00

velká scéna

Kocour v botách

Vladimír Zajíc

Kocour v botách

 

 

úterý

28

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. J (2.hra)

 

středa

29

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

ZADÁNO

 

čtvrtek

30

19:00

velká scéna

Černá komedie

Peter Shaffer

Černá komedie

sk. T (2.hra)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

připravujeme na prosinec

neděle

10

15:00

velká scéna

Terezka a kouzelné autíčko

Pohádkové neděle

hostuje Divadlo Tramtárie

vstupenky budou v prodeji od 1.11.

pondělí

11

19:30

Divadelní klub

Jazz Pilgrim

Jazz večery v Divadelním klubu

Jazz Pilgrim

logo Města Jihlavy

vstupenky budou v prodeji od 1.11.

čtvrtek

28

17:00

malá scéna

Všelijaká koukátka

Alois Mikulka

Všelijaká koukátka

 

hostuje Národní divadlo Brno

vstupenky budou v prodeji od 1.11.

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

konec stránky Horáckého divadla patka homepage