logo

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

duben 2020

sobota

4

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. P - PREMIÉRA
ZRUŠENO

 

pondělí

6

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. A (5.hra)
ZRUŠENO

 

úterý

7

10:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

ZRUŠENO

 

úterý

7

19:30

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

ZRUŠENO

 

středa

8

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. D (5.hra)
ZRUŠENO

 

čtvrtek

9

18:00

velká scéna

zadáno
ZRUŠENO

 

úterý

14

10:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

zadáno
ZRUŠENO

 

středa

15

10:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

zadáno
ZRUŠENO

 

čtvrtek

16

19:00

zájezd

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

ZRUŠENO

hrajeme v Divadle Jána Palárika v Trnave

 

pátek

17

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

ZRUŠENO

 

sobota

18

16:00

foyer

ZRUŠENO

 

sobota

18

19:00

velká scéna

Istvan Örkeny

Kočičí hra

sk. X (4.hra)
ZRUŠENO

Hraje Klicperovo divadlo HK

neděle

19

15:00

velká scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

Pohádková neděle
ZRUŠENO

pondělí

20

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

ZRUŠENO

 

pondělí

20

19:30

Divadelní klub

Jazzové večery v Divadelním klubu

EQ JAZZ - Ema Euler Quartet

ZRUŠENO

 

úterý

21

17:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. M (5.hra)
ZRUŠENO

 

středa

22

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

ZRUŠENO

 

čtvrtek

23

10:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

ZRUŠENO

 

čtvrtek

23

19:30

malá scéna

ENT (NOR/SWE)

Plast

ZRUŠENO

Festival nového cirkusu Fun Fatale 2020

pátek

24

10:00

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

ZRUŠENO

 

pátek

24

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. K (5.hra)
ZRUŠENO

 

sobota

25

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. B (5.hra)
ZRUŠENO

pondělí

27

10:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

ZRUŠENO

 

úterý

28

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. H (5.hra)
ZRUŠENO

středa

29

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

ZRUŠENO

 

středa

29

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

ZRUŠENO

 

čtvrtek

30

19:00

velká scéna

Henrik Ibsen

Heda Gablerová

sk. T (5.hra)
ZRUŠENO

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

ZPĚT NAHORU