zpět na úvodní stránku

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

červen 2019

sobota

1

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. E (6.hra)

 

pondělí

3

10:00

Velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

pondělí

3

19:30

Divadelní klub

Jazzové večery

Jazzové večery

Tereza Slámová a Pavel Klement

Logo Město Jihlava

 

úterý

4

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. J (6.hra)

 

středa

5

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. D (6.hra)

 

čtvrtek

6

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. F (6.hra)

 

pátek

7

19:00

Velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

zadáno

 

sobota

8

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

sk. B (6.hra)

 

pondělí

10

17:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

úterý

11

17:00

zájezd

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

zájezd

Hrajeme v Městském divadle Brno

 

úterý

11

19:00

Velká scéna

Koncert Kraje Vysočina

Mahler Jihlava Festival Hudba tisíců

 

Pořádá Kraj Vysočina

středa

12

10:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

středa

12

19:00

Velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

čtvrtek

13

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. U (6.hra)

 

pátek

14

17:00

Malá scéna

O pejskovi a kočičce

Josef Čapek a Barbora Jandová

O pejskovi a kočičce

PREMIÉRA

 

pátek

14

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. K (6.hra)

 

sobota

15

19:00

Velká scéna

Žebrácká opera

Václav Havel

Žebrácká opera

sk. G (6.hra)

 

pondělí

17

10:00

Malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

úterý

18

19:00

Velká scéna

Žebrácká opera

Václav Havel

Žebrácká opera

sk. H (6.hra)

 

středa

19

9:00

Malá scéna

O pejskovi a kočičce

Josef Čapek a Barbora Jandová

O pejskovi a kočičce

 

 

středa

19

10:30

Malá scéna

O pejskovi a kočičce

Josef Čapek a Barbora Jandová

O pejskovi a kočičce

 

 

čtvrtek

20

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. T (6.hra)

 

pátek

21

19:00

Velká scéna

Zahrádky

Martin Kolář

Zahrádky

sk. C (6.hra)

 

sobota

22

19:00

Velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

pondělí

24

19:30

Malá scéna

Popel a pálenka

Bengt Ahlfors

Popel a pálenka

DERNIÉRA

 

úterý

25

19:00

Velká scéna

Dobrá rada drahá

Josef Bárta - Johann Gottlieb Stephanie ml.

Dobrá rada drahá

1. PREMIÉRA

 

středa

26

19:00

Velká scéna

Dobrá rada drahá

Josef Bárta - Johann Gottlieb Stephanie ml.

Dobrá rada drahá

2. PREMIÉRA

 

čtvrtek

27

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

sk. L (6.hra)

 

pátek

28

19:00

Velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA