logo

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

březen 2020

pondělí

2

10:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

úterý

3

10:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

 

 

středa

4

10:00

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

 

náhrada za 14.1.

středa

4

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. KV (4.hra)

 

čtvrtek

5

17:00

malá scéna

Johann Wolfgang Goethe

Utrpení mladého Werthera

 

 

čtvrtek

5

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

sk. U (4.hra)

pátek

6

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. C (4.hra)

 

sobota

7

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. B (4.hra)

pondělí

9

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

 

úterý

10

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. J (4.hra)

 

středa

11

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

čtvrtek

12

19:00

velká scéna

Jiří Havelka

Elity

Přehlídka divadelního dokumentu

Hraje: Jihočeské divadlo ČB

pátek

13

10:00

malá scéna

Karel Čapek, Jiří Honzírek a kol.

Display of the Shame

Přehlídka divadelního dokumentu

Hraje: Divadlo FESTE, Brno

pátek

13

14:00

Divadelní kavárna

Debata k proběhlým inscenacím přehlídky

 

Přehlídka divadelního dokumentu

vstup volný

pátek

13

17:00

malá scéna

Pavel Šimák

Barber Shop

Přehlídka divadelního dokumentu

Hraje: Horácké divadlo Jihlava

pátek

13

19:00

velká scéna

Michal Skočovský, Barbora Jandová

Tak šel čas jihlavskou ulicí

Přehlídka divadelního dokumentu

Hraje: Horácké divadlo Jihlava

sobota

14

13:00

Divadelní kavárna

Debata k proběhlým inscenacím přehlídky

 

Přehlídka divadelního dokumentu

vstup volný

sobota

14

15:00

malá scéna

Gesine Schmidt, Andres Veiel

Kopanec

Přehlídka divadelního dokumentu

Hraje: Divadlo Jána Palárika, Trnava (SK)

sobota

14

18:00

velká scéna

Petr Michálek

Jednou budem dál

Přehlídka divadelního dokumentu

Hraje: Městské divadlo Zlín

pondělí

16

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pondělí

16

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

pondělí

16

19:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

úterý

17

19:00

velká scéna

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

středa

18

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

středa

18

10:00

velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

středa

18

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

čtvrtek

19

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. L (4.hra)

 

pátek

20

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. R (4.hra)

 

sobota

21

16:00

foyer

 

 

sobota

21

19:00

velká scéna

Martin Kolář

Zahrádky

 

neděle

22

15:00

velká scéna

Astrid Lindgrenová

Ronja, dcera loupežníka

Pohádková neděle

Hostuje Divadlo Kampa, Praha

pondělí

23

19:30

Divadelní klub

Jazzové večery v Divadelním klubu

JADA Band a Vladimír Boryš Secký

 

 

úterý

24

9:00

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

úterý

24

10:30

malá scéna

Josef Čapek

O Pejskovi a Kočičce

 

 

úterý

24

18:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

zadáno

 

středa

25

10:00

velká scéna

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

čtvrtek

26

10:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

čtvrtek

26

18:00

velká scéna

Slavnostní večer u příležitosti vyhlášení ceny

Učitel Vysočiny

zadáno

 

pátek

27

19:00

velká scéna

Neil Simon

Podivný pár

sk. K (4.hra)

 

sobota

28

19:00

velká scéna

Jaroslav Hašek, Roman Sikora

Osudy dobrého vojáka Švejka

sk. G (4.hra)

 

pondělí

30

19:30

malá scéna

Lumír Košař, Tereza Říhová, Jaroslav Čermák

Neuvěřitelné dobrodružství Ústavy

 

úterý

31

17:00

malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

úterý

31

19:00

velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

ZPĚT NAHORU