zpět na úvodní stránku

Vstupenky lze zakoupit na jakékoli nabízené představení, včetně těch označených abonentní skupinou.

březen 2019

pátek

1

10:00

Velká scéna

Obraz Doriana Graye

Oscar Wilde - Pavel Šimák

Obraz Doriana Graye

zadáno

 

sobota

2

19:00

Velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

 

 

pondělí

4

17:00

Velká scéna

Tisícročná včela

Peter Jaroš, Matěj T. Růžička, Simona Petrů

Tisícročná včela

DERNIÉRA

 

úterý

5

17:00

Velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

sk. M (4.hra)

 

středa

6

10:00

Malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

středa

6

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

sk. KV (4.hra)

 

čtvrtek

7

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

sk. U (4.hra)

 

pátek

8

19:00

Velká scéna

Svatý Václav

Lenka Lagronová

Svatý Václav

sk. C (3.hra)

 

pátek

8

19:30

Malá scéna

Popel a pálenka

Bengt Ahlfors

Popel a pálenka

 

 

sobota

9

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

 

 

úterý

12

17:00

Velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

zadáno

 

středa

13

17:00

Velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

zadáno

 

čtvrtek

14

18:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

zadáno

 

sobota

16

16:00

foyer

O Bruncvíkovi, Blaničtí rytíři

Pohádkové čtení na schodech

 

 

sobota

16

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

sk. G (4.hra)

 

neděle

17

15:00

Velká scéna

Hans Christian Andersen

Sněhová královna

Pohádková neděle

Hostuje Městské divadlo Zlín

pondělí

18

19:30

divadelní klub

Jazzové večery
Logo Město Jihlava

 

úterý

19

17:00

Malá scéna

Maxipes Fík

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

Maxipes Fík

 

 

úterý

19

19:00

Velká scéna

Splašené nůžky

Paul Pörtner

Splašené nůžky

 

 

středa

20

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

sk. D (4.hra)

 

čtvrtek

21

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

sk. T (4.hra)

 

pátek

22

10:00

Velká scéna

Žebrácká opera

Václav Havel

Žebrácká opera

VEŘEJNÁ GENERÁLKA

 

sobota

23

19:00

Velká scéna

Žebrácká opera

Václav Havel

Žebrácká opera

PREMIÉRA - sk. P (5.hra)

 

pondělí

25

19:00

Velká scéna

Žebrácká opera

Václav Havel

Žebrácká opera

sk. A (5.hra)

 

úterý

26

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

sk. H (4.hra)

 

středa

27

10:00

Velká scéna

O Perníčkovi

David Wood

O Perníčkovi

 

 

čtvrtek

28

19:00

Velká scéna

sk. X (4.hra)

Hostuje Divadlo J. K. Tyla Plzeň

čtvrtek

28

19:30

Malá scéna

3100°C mé krve

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

3100°C mé krve

 

 

pátek

29

10:00

Velká scéna

Škola základ života

Jaroslav Žák, Hana Burešová

Škola základ života

zadáno

 

pátek

29

18:00

Velká scéna

Pronájem Kraje Vysočina

Učitel Kraje Vysočina

zadáno

Kraj Vysočina

 

sobota

30

19:00

Velká scéna

Šakalí léta

P. Šabach, P. Jarchovský, J. Hřebejk, I. Hlas a M. Hanuš

Šakalí léta

sk. E (4.hra)

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA