Volné vstupenky lze zakoupit i na představení označená abonentní skupinou.

9. září

Sobota

   

9:00

Velká scéna

Zahájení divadelní sezóny

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

   

   

9. září

Sobota

   

10:00

Velká scéna

Zahájení divadelní sezóny

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

   

   

9. září

Sobota

   

11:00

Velká scéna

Zahájení divadelní sezóny

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

   

   

9. září

Sobota

   

12:00

Velká scéna

Zahájení divadelní sezóny

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

   

   

9. září

Sobota

   

13:00

Velká scéna

Zahájení divadelní sezóny

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

   

   

9. září

Sobota

   

19:00

Velká scéna

Jakub Deml, Milena Jelínek, Matěj T. Růžička

ZAPOMENUTÉ SVĚTLO  >>>

   

PREMIÉRA

P

1.hra

11. září

Pondělí

   

19:00

Velká scéna

Jakub Deml, Milena Jelínek, Matěj T. Růžička

ZAPOMENUTÉ SVĚTLO  >>>

   

   

A

1.hra

13. září

Středa

   

19:00

Velká scéna

J. Brdečka – O. Lipský – R. Balaš – O. Brousek

ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA  >>>

   

   

14. září

Čtvrtek

   

17:00

Velká scéna

Woody Allen

SEX NOCI SVATOJÁNSKÉ  >>>

   

   
ZADÁNO

15. září

Pátek

   

19:00

Velká scéna

Jakub Deml, Milena Jelínek, Matěj T. Růžička

ZAPOMENUTÉ SVĚTLO  >>>

   

   

C

1.hra

16. září

Sobota

   

19:00

Velká scéna

Jakub Deml, Milena Jelínek, Matěj T. Růžička

ZAPOMENUTÉ SVĚTLO  >>>

   

   

G

1.hra

18. září

Pondělí

   

19:30

Divadelní klub

Jazz večer

JAZZ JOINT  >>>

   

   

19. září

Úterý

   

19:00

Velká scéna

Jakub Deml, Milena Jelínek, Matěj T. Růžička

ZAPOMENUTÉ SVĚTLO  >>>

   

   

J

1.hra

20. září

Středa

   

17:00

Malá scéna

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

MAXIPES FÍK  >>>

   

   

20. září

Středa

   

19:00

Velká scéna

Paul Pötter

SPLAŠENÉ NŮŽKY  >>>

   

   

21. září

Čtvrtek

   

17:00

Malá scéna

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

MAXIPES FÍK  >>>

   

   

21. září

Čtvrtek

   

19:00

ZÁJEZD

Paul Pötter

SPLAŠENÉ NŮŽKY  >>>

   

   

Hrajeme ve Městském divadle Kolín

22. září

Pátek

   

9:00

Malá scéna

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

MAXIPES FÍK  >>>

   

   

22. září

Pátek

   

19:00

Velká scéna

Allan a Barbara Peasovi a Miroslav Hanuš

PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ A...  >>>

   

Hostuje divadlo ABC Praha

X

1.hra

22. září

Pátek

   

19:30

Malá scéna

Pavel Šimák, Kateřina Jonášová a spol.

3100°C MÉ KRVE  >>>

   

   

23. září

Sobota

   

19:00

Velká scéna

Jakub Deml, Milena Jelínek, Matěj T. Růžička

ZAPOMENUTÉ SVĚTLO  >>>

   

   

E

1.hra

26. září

Úterý

   

17:00

Velká scéna

Jakub Deml, Milena Jelínek, Matěj T. Růžička

ZAPOMENUTÉ SVĚTLO  >>>

   

   

M

1.hra

27. září

Středa

   

19:00

Velká scéna

Jakub Deml, Milena Jelínek, Matěj T. Růžička

ZAPOMENUTÉ SVĚTLO  >>>

   

   

KV

1.hra

29. září

Pátek

   

19:00

Velká scéna

Woody Allen

SEX NOCI SVATOJÁNSKÉ  >>>

   

   

30. září

Sobota

   

19:00

Velká scéna

Jakub Deml, Milena Jelínek, Matěj T. Růžička

ZAPOMENUTÉ SVĚTLO  >>>

   

   

B

1.hra

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

1. října

Neděle

   

15:00

Velká scéna

Rudolf Čechura a Jiří Šalamoun

MAXIPES FÍK  >>>

   

Cyklus nedělních pohádek

vstupenky budou v prodeji od 1.9.2017

2. října

Pondělí

   

19:30

Divadelní klub

Jazz večery

ELENA SONENSHINE & JOCOSE JAZZ  >>>

   

vstupenky budou v prodeji od 1.9.2017

6. října

Pátek

   

19:00

Velká scéna

Jiří Voskovec a Jan Werich

KORESPONDENCE V+W  >>>

   

vstupenky budou v prodeji od 1.9.2017

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA